Čože, Riči oslavuje? Jasná zámienka ísť do Jasnej

Neubehol ani mesiac a opäť sa naše cesty uberajú ochutnať tatranskú žulu a čučoriedky. Tentokrát však o čosi južnejšie a za sprievodu nádherných scenérií. Víta nás Jasná Adrenalín FilmFest...

O prítomnosti kameňov nebolo pochýb, no rozhodujúcim impulzom bolo, že Riči oslavuje okrúhle výročie. Navyše tam, kde sú kamene a Riči spolu s Kubom a ovocím vo fľaši, musí byt zábava…! Balíme matrace a v nevídanej menej početnej zostave napĺňame obsah vyblýskaného Sharana.

Dostávame správu, že tie najkrajšie lahôdky sa nachádzajú v Dievčenskom žľabe. Údajne tam vedú dve cesty – jedna stoji 10 € a druhá nie je v súlade s Domčinou „turistickou obuvou“. Súcitíme s Domčou a volíme prvý variant… Kubo naivne pýta študentský a razom zisťuje, že nie je až také výhodne chodiť na Masarykovu univerzitu v Brne. Taktiež s ním súcitíme…

Nebudem zdržovať, ani to zbytočne naťahovať. Myslím, že tí, ktorí to zažili, to čítať nebudú a tým, ktorí to nezažili, nezištne ponúkam pár rád. Choďte tam, sú tam zadarmo čučoriedky a ak ste leniví, zaplatíte 10 € (v cene sú aj luxusné kamene).

Ďalšie reči prenechávam fotkám. Nech povedia, čo vedia…

Maroš.

Komentáre

 1. chudák šaňo, chudák riči, chudák kubo, takto si z nich uťahovať...
  kubo
 2. maros, super fotky!!!
  ada k.
 3. Luxusne vyzeraju kamene aj rici.
  klinec
 4. Ada K. dakujem. Tam sa zla fotka asi ani spravit nedaka...a este ked fotis takych panov lezcov :-) Klinec,myslim ze Rici vyzeral o nieco luxusnejsie.
  Maros
 5. hej, hej, fotky by sa dali predavat microsoftu ako gycove pozadia na pracovnu plochu skoda ze nie je aj zvukovy zaznam janciho na dalsi den
  kubo
 6. faaaaajne fotky!
  sl.hr.
 7. Krásne bouldre, ako keby to ani nebolo na Slovensku:-) Sú k tatranským bouldrom aj nejaký sprievodcovia, poprípade je nejaká oblasť kde je viac kameňov pokope?
  pankreas
 8. Mne osobne sa ziaden sprievodca do ruk nedostal a pochybujem ze existuje. Ten najkrajsi kamen je v Dievcenskom zlabe. Neda sa prehliadnut.Nad nim je tiez jeden skvostny suter a o dolinu dalej su vraj roztrusene dalsie kamene. Dalsie pekne kamene su pri ceste na odbocke k hotelu Liptov. Jeden vidiet z cesty,hned pri novom lanovkovom stlpe,dalsi je vedla neho cez cestu.Nevidel som urcite vsetky,tak ak niekto vie o dalsich.Dajte info.
  Maros
 9. Ahoj, po mesiaci som na nete a fotky ma velmi potesili. Tusim by som mal mrknut aj tie kamene pod tym Capom. Zatial nebol cas a uz sa to krati.
  Rici
 10. No jasne, ani nevahaj. V kempe ste to uz tusim pokosili. Tesim sa na rozpravanie. Drzte sa.
  Oli

Pridaj komentár