Žihle

Recept, ako sa pokaziť za jeden víkend (18+)

Maroš
Text obsahuje explicitné výrazy a vulgarizmy. Ak vám vadia výrazy ako: mrdať, kurva, píčo, prípadne slovné spojenia: dělej píčo, píčo vole, jeb tomu píčo, pičionsight, tento text radšej nečítajte.

Suroviny:

– najmenej jeden až viac žulových kameňov v okolí obce Žihle
– českú lezeckú posádku obsahujúcu jedného z dvojice Svišť – Králik, (osobne sa prikláňam k Svištovi, jeho slovná zásoba a znalosť pomerov v tomto kraji je bohatá)
– 15 pív pivovaru Březňák
– 20 rozmaznaných prstov z umelej steny

Že to bude kvalitná šermovačka, bolo jasné z predošlých skúseností. Že po ránu sme tvrdí ako žulové podmienky v okolí českého Petrohradu, je jasné tiež. No keď sa tieto tvrdé faktory spoja s českou lezeckou posádkou, namiešajú recept, ktorý pokazí každého slušného človeka, čo sme s Kubom nepochybne boli.

Ako na to?

Všetko začína pri nízkom SD štarte 6Ačkového bouldra. Kolená nad úrovňou hlavy, ruky na nástupe tesne pri pätách.

Jedna zo surovín tohto receptu, Svišť: „na tohle prostě musíš použít petrohradský jeb, inak to nepůjde. No vidíš, dělej píčo, drž to vole. A je tam! Pičionsight!“

V duchu týchto slovných spojení sa niesli aj ostatné prelezy. Slovník sme si rýchlo osvojili, tak isto ako chuť piva Březňák. No a keď zmiešate tieto dve ingrediencie, necháte odstáť cez noc, je zrejmé, čo z nás na ďalšie ráno vyrástlo.

„piči vole, vole… moja hlava“

Maroš

Komentáre

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *