Rozbehy sú stále rozbehnuté

Aj na Rozbehoch pribudli nové boudre a niektoré z nich patria medzi to najlepšie, čo tu nájdete.

Pozrite si videjko zo sektoru Rozbežská Perla, kde sú na miestne pomery veľmi príjemné chyty a výlezy vysoké.

Prikladám aj provizórny update sprievodcu tohto kameňa, keďže na ten oficiálny si bude treba ešte počkať.

Rozbehy bouldering

Ďalšou novinkou pre tých čo naopak nemajú výšky v láske, je napríklad hlboký nástup Hranostaja, z ktorého je teraz pekné 7Ačko.

Rozbehy bouldering
Rozbehy bouldering

A naopak pre tých, čo by radi s vysokými linkami nad matracom začali, sme pripravili túto stienku nad sektorom Hardcore.

Rozbehy bouldering

Na záver ešte prikladám ďalší dočasný nákres línií v sektore Riť, keďže to je v sprievodcovi zo 2017 trošku popletené a viacero ľudí sa na to pýtalo. Tento kameň je krásny miestny unikát so strašne malými chytmi v podobe malých dierok a líšt. Projekt zo sedu do bouldru „Voňavka“ 7C alebo priamo je ešte veľká výzva v 8mom stupni. 

Rozbehy bouldering

Ondro

Komentáre

  1. ja enem ze teda je tam teho fakt ze vic, aj na perle je este varianta nastupu po diru 6c-7a, nekde medzi, plus vylez perly, koprovka ma ve vyleze tez variantu o odbocku skur, asi +- 7a spojeny 6b+ vylezem, trosicku vyssim s tym krokem skoro na konec, ani to 6b+ +- ze stoja na hrane cez dire tam neni, ani ti dva nove sutre odkopane, ani zub tam neni... Nekere sutre uz s povodnym sprievodcom vobec neseda a bude treba vazny update /c5, c4, pod bukem, rit, perla, bojkova furt modra obloha....
    milan
    1. Jaj, chaloši, mohli by ste sa hecnúť a spraviť poriadny apdejt, pekné bouldre si to zaslúžia. A aj vy :)

Pridaj komentár