Patológia 7A

Decembrové novinky z Píly

Oli
Pomaly finišujeme práce v sektore nad dedinou, väčšina z jasných a najkrajších línií je už prelezená a pripravená na vaše nedočkavé prsty.

Dnes som ešte preliezol peknú vzdušnú (aj keď na videu nevyzerá… nemal som so sebou statív, aby som to lepšie natočil) líniu neďaleko Pytóna . Nazval som ju Bumerang (6C), lebo budete isto radi, keď sa vám nohy vrátia na skalu. A oni sa vrátia, len musíte veriť. Rozoberať prípad, že by sa tak nestalo a strhli by vás so sebou, sa naozaj na tento portál nehodí.

Bumerang 6C
Bumerang 6C

Dočistil som aj pekný traverz na Zube cca za 6A+ po príjemných oblinkách.

Skvelý traverík asi za 6A+
Skvelý traverík asi za 6A+

Ešte v piatok sme s Ondrom vyliezli priamu líniu na veľkú hlavu a pridali aj odvážneho Smrtihlava asi za 6B+/C. Otvorili sme aj projekt výrazným strechovým previsom, ale kvôli výraznému morálovému faktoru zatiaľ svoj status nezmenil.

Najväčším previsom ide projekt, ktorý plní trenky
Najväčším previsom ide projekt, ktorý plní trenky

Dnes som na chvíľu ešte odbehol k židovskému cintorínu pri hrade, kde sa už stihol realizovať Mišo a zopár pekných línií popreliezal.

Patológia 7A
Patológia 7A

Hneď pri parkovisku je jeden z najkrajších balvanov v okolí. Dočistil som výlezy a premrznutý na kosť som rozdrkotaný preliezol veľmi pekný Mišov boulder Patológia 7A.

Bumerang a Patológia na Píle from boulder.sk on Vimeo.

Najbližšie aktivity smerujeme sem, keďže slnečné svahy okolo hradu sú na zimu oveľa prívetivejšie ako protiľahlé svahy nad dedinou. Verte či nie, ale prvá beta verzia sprievodcu je už na ceste.

Oli

Komentáre

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *