Loučovice

Archív značky: Film Boulder Fest

Sorry, separát 7A, Vyšší Brod

Tradičný FBF 2017 na netradičnom mieste

Oli3
Mám vždy veľkú radosť, keď z Južných Čiech príde prvá informácia o pripravovanom Film Boulder Feste. Starí kamaráti na obľúbených miestach pod juhočeskými ihličnanmi na balvanoch, ktoré sú... zábavné. Perfektná kombinácia, a keď k tomu všetkému zavelí aj slnko, nedá sa neprísť.
Loučovice

Po stopách FBF ku koreni tradície

Oli0
Nevýhodou plánovaných bouldrových akcií v prírode je samotný vrtoch počasia. Rád zamieša karty, aby potenciálnym zúčastneným sťažil rozhodovanie. Našťastie sa vždy nájde niekoľko odvážlivcov, ktorým aj najmenšia nádej v predpovedi veci rýchlo pobalí. Niekedy to vyjde ideálne, inokedy slnko zaváha a mrak aktivitou svojou nepoteší. Vtedy kolektív prítomný pred skúškou stojí, či silami spoločnými nepriazeň rozfúka alebo sa smútku oddá.
Vyšší Brod

FBF 2012 – bouldering v Južných Čechách (3.časť)

Oli9
Keď sa september zlomí v páse, radosť osedlá blesk a okamžite trafí môj hromozvod. Teším sa na príchod vrelej šumavskej tradície, ktorá vždy veľa spomienok nechá vykypieť. Skvelé, že ju ďalší rok zdobí a dnešné časy neľahké že prežíva. Stretnutie skromných bouldristov v štedrých lesoch je vždy cennou skúsenosťou. Presne ako loučovický bouldering.

Festivalová reportáž (FBF 2010)

Oli0
Práve čítate horúci prepis televíznej reportáže reflektujúcej dianie na piatom ročníku kultúrnospoločenského špeciálu s jemným športovým podtextom, no o to drsnejšími iniciálkami. Jedná sa o doslovný zápis z reportáže, ktorá sa nikdy nikde neodvysielala. Zatiaľ.