Arachno 6C+, Hrádok

Archív značky: Hrádok

Nekakajte pod balvany! (foto: Oli)

Tri grácie pod Hrádkom

Oli1
Tri grácie pod Hrádkom ponúkajú kvalitný bouldering na kompaktnom andezite  a do budúcna sa určite stanú srdcom pripravovanej boulderingovej oblasti. Počkať, počkať... Tento článok bude o troch balvanoch? Nie je to trošku slovenské? Len pokoj... Článok bude o pekných bouldroch na troch balvanoch a konečne opäť na Slovensku.
Arachno 6C+, Hrádok

Arachno 6C+, Hrádok (Vtáčnik)

Oli3
Naozaj za tým nie je ono roztopašné počasie, ktoré mi znemožňuje podeliť sa s vami o aktuálne zážitky zo šutrov, a teda dôvod, že teraz napĺňam dátumovo nezávislú sekciu so slovenskými skvostami. Priznám sa, počasie je za tým len sčasti. V skutočnosti existuje päť veľmi zreteľných dôvodov, prečo práve Arachno, a prečo dnes.
Koala 6C, Končitá

Petícia proti ťažbe andezitu v oblasti Hrádku

Oli0
Prosím, ak vám záleží na charaktere krajiny v Bystričianskej doline, ak máte radi prírodu, horninu, ticho, lezenie a bouldering, podporte túto petíciu svojim podpisom. Verím, že sa nám spoločne podarí odvrátiť tieto devastačné zámery, ktoré by mohli mať negatívny dosah na históriu oblasti, tradície a nádejnú bouldrovú budúcnosť, ktorú sme tu nedávno načrtli.
Arachno 6C+, Hrádok

Zmeníme osud balvanov pod stenou Hrádku?

Oli18
Milí špageťáci, prosím, keď vás to pod hrozitánskou stenou Hrádku opäť z rôznych dôvodov prepadne, vezmite si to so sebou trebárs do štandu, len nám svoje bobky nenakladajte pod nástupy, pretože možno ani neviete, ale nás to tam baví rovnako ako vás. Viem si predstaviť, že by vás pri cvakaní vôbec nemusela potešiť nejaká kakaová kukurička nalepená na lane, ktorá vo veľkom štýle prežila cestu celým tráviacim traktom bouldristu po výdatnej piatkovej večeri.