wilderoben boulder cup Končitá 2019

Archív značky: andezit

bouldering Končitá

Ilúzia normálu

Tomaso3

V sne sa mi často miešajú protichodné pocity a nepravdepodobné situácie, a napriek zjavnej absurdite ich beriem ako úplne prirodzené, ba až samozrejmé. Už som takmer bdelý, viem to, lebo si už uvedomujem, že som spal a teraz už nespím. Som v tom zázračnom momente tesne pred úplným precitnutím, kedy sa miešajú dva svety. Jeden, v ktorom ešte snívam, a realita.

Končitá bouldering movie

A Movie | Končitá – Rise of a bouldering crag

Oli0

The story of the first bouldering crag in Slovakia is a story filled with volcanic andesite, prehistoric ferns and a shared vision of several bouldering enthusiasts who arrived in Končitá 15 years ago to uncover its unique potential. Since then, excited lu natics with mattresses on their backs have been flocking to Končitá, having succumbed to the lure of its world class boulders.

Wilderoben Boulder Cup

Wilderoben boulder cup na Končitej

Oli8

V rozmedzí piatich rokov sa na Končitej chystá už tretia boulderingová session. Tentokrát to bude zase o niečo iné, preto verím, že viac ako ledabolý závan vzrušenia prežijú aj štamgasti, ktorí s nami v dobrej atmosfére prežili predošlé dva ročníky. A o tých, čo ešte neboli a prídu, rozhodne ani nepochybujem.