Capo Testa

Archív značky: Resumé

Albarracín

Resumé 2013

Oli1
Roky plynú zo dňa na deň rýchlejšie. To nepoprieme. Ako voda divoká nesú nás v smere toku a my s tým nič nespravíme. Pre chvíle kľudu akoby nám ostávali už len tie pokojné pasáže, keď rieka nešpliecha na všetky strany a spomalí. Správny čas obzrieť sa späť, uvedomiť si tendencie, chyby či rozhodnutia, ktoré nám dopomohli prebudiť sa v dnešný deň, stretnúť sa so spomienkami, ktoré dokážeme spätne vyhodnotiť a premeniť v cenné skúsenosti, nové ponaučenia, radosť a energiu pre zdolávanie divokej vody. V nej budeme nútení kormidlovať už od zajtra.
Capo Testa

Resumé 2012

Oli7
Len čo zastruhávam ceruzu po poslednom sumarizačnom škrabopise už mi tu nedočkavo skuvíňa prešlý rok 2012. Ani sa mu nedivím. Po tom, čo nám ponúkol, právom svoju hrdosť pod ceruzu tlačí. Neboli to iba prekvapenia z premiérových návštev oblastí, alebo odhalenia nových potenciálov, boli to aj sprievodcovia či nové priateľstvá, ktoré s rokom 2012 zrod svoj podpísali.

Resumé 2011

Oli3
Asi ma musel až bacil prehovoriť. V polovici februára si sadám za počítač a premieľajúc v ústach horúce chute letných lúk, začínam listovať v kalendári bouldristu. Aký teda bol? Bohatší, rozmanitejší, úspešnejší? Ale veď, zalejte kávičku a prejdeme si oné pamäte postupne.