Ostaš

Borostaš

Oli
Borostaš je úplne jedinečná víkendová oblasť. Jej návšteva sa vám podarí zrealizovať, len keď si ju rozdelíte na dva dni. V sobotu na Bore potenciál váš energetický potupu uštedrí, aby vás nedeľná hanba pred kráskami Ostašu do zeme zaklincovala. Šprajcnutí v jej chladných póroch oddýchnete, kým myšlienkový krtko vŕtať vedomím nezačne a krtince nové pred opätovnú kompletizáciu Borostašu nepostaví.

Najhoršie je, keď si človek zvykne na víkendy, ktoré nie sú štandardom. Majú reflexný povrch, na ktorý dopadajú lúče tichých prosieb. Občas ich okolnosti zalomia a odraz vás nezasiahne. Aj preto nie sú bežnými.

foto: Oli

foto: Oli

foto: Oli

foto: Oli

Najlepšie je, keď si človek zvykne na víkendy v Borostaši, priamo počas víkendu. A zakaždým tá krásna cesta k fyzickej troske. Blázni, pomyslia si v pondelok vaši kolegovia v práci. Vy však už spočívate v hlbinách, spolu aj s krtkom dlabajúcim tunel naprieč vašou mozgovou pôdou.

foto: Oli

foto: Oli

foto: Oli

foto: Oli

Najhoršie je vlastne najlepšie. Krásne predsa nikdy nemôže byť štandardom. Ani záhrada bez krtincov prekysličenie nutné nedostáva. Čím by sme boli bez svojich krtkov?

foto: Oli

foto: Bugi

foto: Bugi

foto: Bugi

Len udusenou neúrodnou mysľou s blatovým telom. Fujha.

Oli

Komentáre

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *