Imaginácia 7B+

Bouldering v Plaveckom Podhradí

Oli
Bouldering na balvane v starom lome nad dedinou som si skutočne obľúbil. Napriek industriálnemu charakteru miesto vôbec nestráca na kráse, práve naopak, má v sebe akési vzácne čaro. Nepopieram, že mu výrazne nahráva jednoduchý prístup, komfort pod samotným balvanom a pohybovo krásne bouldre, no genius sa tu rozvalil v plnej paráde.

Po publikovaní prvej verzie sprievodcu som sa za balvanom vrátil koncom októbra. Keďže som si počas prvej návštevy nestihol preliezť ostatné Ondrove bouldre, nakoľko sme vtedy pracovali prednostne na Imaginácii, nakopilo sa vo mne motivácie. Výrazne k nej prispel aj Tomaso, keď v rámci svojej premiérovej návštevy urobil dve pekné kombinácie Stret predstáv 7B+ a Bod stretu 7B+. Preliezol som si aj Stretávku, pôvodne hodnotenú ako 7B (po vymyslení ľahšieho softu 7A na svojej spodnej hranici).

Keďže sa mi to všetko podarilo v priebehu jednej kratšej návštevy, začal som sa hrať aj ja a výsledkom bola ďalšia dlhá kombinácia Modré predstavy 7C. Tú som zrealizoval až počas druhej návštevy a otvoril si projekt do ďalšej kombinácie v opačnom smere (zľava až úplne nakoniec do Topoľa). Klasa bude asi podobná, uvidíme nabudúce :)

Oli

Komentáre

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *